Co jest jednym z czynników, które sprawia, że przedszkole dobrze funkcjonuje? Komunikacja! Dlatego nowoczesne przedszkole All About Kids, stworzyło dodatkową formę komunikacji między rodzicami, a nauczycielami. Jeśli chcecie wiedzieć więcej na ten temat, to czytajcie dalej! 

O Przedszkolu All About Kids.

Podczas tworzenia przedszkola All About Kids, stawialimy przede wszystkim na nowoczesność. Chcieliśmy wykreować bezpieczne miejsce, w którym dzieci będa mogłby rozwijać swój potencjał w nieoczywisty sposób. Dlatego stawiamy na nowoczesne i innowacyjne techniki nauczania, a także powołujemy kadrę, która uczy z powołania.

Współpraca przedszkola All About Kids z opiekunami.

Wiemy dokonale, że rodzice i opiekunowie odgrywają bardzo ważną rolę w kształowaniu dzieci, dlatego chcemy razem z nimi współpracować. Wierzymy, że w ten sposób lepiej przyczynimy się do pielęgnowania potancjału, który w dzieciach drzemie Dlatego stowrzyliśmy miejsce idealne dla rodziców i opiekunów - grupę na facebooku Przedszkola All About Kids.

Grupa dla rodziców i opiekunów dzieci, które uczęszczają do All About Kids w Wejherowie.

Ta grupa, to miejsce dla rodziców i opiekunów dzieci, które uczęszczają do Przedszkola All About Kids w Wejherowie. To tutaj możecie dzielić się swoimi spostrzeżeniami, pomysłami, rozterkami, czy radościami, związanymi z rozwojem Waszych pociech w naszym przedszkolu. Chcemy stworzy miejsce do kreowania własnej społeczności, bo wiemy doskonale, jak ważny jest dialog z rodzicami i z nauczycielami. Mamy nadzieje, że ta grupa będzie pełna inspiracji dla nas, ale także dla pozostałych rodziców i opiekunów.

 

Zapraszamy do rekrutacji! W All About Kids czeka dzieci wielka przygoda i zabawa!

Zapraszamy dzieci od 2,5 do 6lat!
Nasza placówka będzie mieściła się na:
ul. Staromłyńskiej 1c w Wejherowie
 
Zapisy rekrutacyjne już ruszyły!
 
  • Nowoczesne przedszkole z nauczaniem j. angielskiego
  • Multimedialne sale zabaw
  • Zajęcia dodatkowo w ramach czesnych oraz odpłatne
  • Wyprawianie imprez urodzinowych dla dzieci
  • Wyżywienie

Zapraszamy do kontaktu!
--
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel lub
tel: +48 887 685 555
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

© 2022 - Przedszkole "All about kids". Design by 1 Piksel