Kadra "All About Kids"

Nasza kadra to doświadczeni pedagodzy, którzy wiedzą jak ważne jest stworzenie dobrych warunków do rozwoju dziecka. Dlatego w naszym przedszkolu zapewniamy maluszkom przestrzeń do zabawy i nauki, organizujemy kreatywnie czas i zachęcamy do odkrywania świata. Tu nikt nie będzie narzekał na nudę!

Towarzyszymy dzieciom przez cały dzień, zapewniając troskliwą opiekę i pełną uwagę. Zachęcamy maluszki do wspólnych gier z rówieśnikami, pomagamy przy czynnościach dnia codziennego i zaspakajamy ich potrzeby. Tworzymy atmosferę życzliwości, domowego ciepła i miłości, gdzie dzieci mogą poczuć się bezpiecznie i rozwijać swoje zainteresowania oraz talenty. Dzięki takiemu podejściu maluchy czują się u nas jak w domu.

Nasze przedszkole jest idealnym miejscem dla Twojego dziecka!

Image
Image

mgr J. Forytta biogram:

Całe zawodowe życie poświęciłam wychowywaniu młodych ludzi, a moje wieloletnie pedagogiczne doświadczenie stało się inspiracją do stworzenia nowej jakości w edukacji. Postanowiłam zamienić aspiracje na plany i zrealizować swoje marzenia o stworzeniu wyjątkowego miejsca dla najmłodszych dzieci. Tak narodziła się idea Przedszkola All About Kids.

Fascynacja nauczaniem zaczęła się od pedagogicznych studiów o na Uniwersytecie Śląskim o kierunku „Geografia” na wydziale Nauki o Ziemi, następnie ukończyłam „Pedagogikę wczesnoszkolną z logopedią” oraz, aby móc profesjonalnie zajmować się edukacją i zarządzeniem w przedszkolu podjęłam dodatkowo studia o kierunku „Polityka oświatowa i zarządzanie oświatą”. Duże doświadczenie zawodowe, miłość do uczenia i sympatia do dzieci powoduje, iż cały czas szukam rozwiązań i kreatywnych metod pracy z dziećmi. Przez lata byłam wychowawcą grup w przedszkolu, w szkole i na koloniach. To nauczyło mnie w jaki sposób można nawiązać trwałe i satysfakcjonujące relacje z dziećmi.

Myślą przewodnią przedszkola All About Kids i moim motto jest hasło "budzimy potencjał dziecka". Ustalając plan dnia, zajęcia i organizację wsłuchujemy się w potrzeby i możliwości naszych dzieci. Dzięki nauce przez zabawę oraz autorskiemu programowi nauczania opartemu na założeniach najbardziej znanych pedagogów, dzieci mogą swobodnie i twórczo rozwijać się od najmłodszych lat. Naszą misję opieramy na solidnych fundamentach wiedzy doświadczonej kadry, dzięki której dzieci prawidłowo się socjalizują, uczą szacunku dla innych kultur (edukacja międzykulturowa) oraz budują wartościowe relacje z rówieśnikami. Modelujemy u dzieci prawidłowe postawy prospołeczne, ekologiczne, zdrowotne.

Czekamy na Państwa Dziecko – ono jest dla nas najważniejsze!


mgr Weronika Adamska – język angielski

Jestem pedagogiem i nauczycielem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna,  Wczesnoszkolne nauczanie języka angielskiego oraz Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza. Jestem autorką kilku książeczek edukacyjnych dla dzieci.Pasjonatką nauczania. Uczę metodami aktywnymi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, licznych pomocy dydaktycznych pobudzających myślenie i uatrakcyjniających zajęcia.W pracy z dziećmi kładę nacisk na indywidualność każdego podopiecznego. Swoim doświadczeniem z pracy nauczyciela kilkakrotnie dzieliłam się podczas szkoleń. Uważam, że najważniejszym ogniwem, nie do zastąpienia w procesie nauczania młodego człowieka jest – uczący się wraz z nim nauczyciel. Nauczyciel rozumiany jako mentor, przewodnik po świecie, a nie jako nieomylne źródło wiedzy.

© 2022 - Przedszkole "All about kids". Design by 1 Piksel