wejherowo opieka przedszkolna
W All About Kids stawiamy na rozwój intelektualny, manualny oraz rozwijanie talentów dziecka.W naszych metodach sięgamy po zabawy fundamentalne, które promują rozwijanie zdolności dziecka do 6 roku życia w zakresie inteligencji językowej, logiczno-matematycznej, ruchowej i przyrodniczej. Dzięki tej wspaniałej metodzie mogą Państwo kontynuować zabawę z dziećmi w domu, jednocześnie ucząc je poznawania otaczającego świata. A o co dokładnie chodzi? Podstawą proponowanych aktywności jest bliska relacja między dorosłym i dzieckiem. Dorosły z jednej strony jest przewodnikiem wskazującym cele i sposoby ich realizacji, z drugiej zaś potrafi umiejętnie wczytywać się w komunikaty nadawane przez malucha i za nimi podążać.
W pierwszych pięciu latach życia dziecka rozwija się ok. 50% zdolności do uczenia się. Cała wiedza zdobywana w późniejszych latach życia oparta jest właśnie na fundamencie zbudowanym w pierwszych okresach życia dziecka. Dzięki nim dziecko korzysta ze swojego potencjału umysłowego w najbardziej optymalny sposób, a tym samym osiąga dojrzałość szkolną we wszystkich sferach rozwojowych.
Kilka pomysłów na zabawę:

  • Na początek - zabawy paluszkowe, wierszyki, masażyki („Sroczka”, „Kominiarz”, „Rzeczka”),
  • przesypywanki, przelewanki czyli zabawy manipulacyjne z materiałem sypkim (kasza, fasola, groch ryż, piasek itp.) – przesypywania z naczynia do naczynia,
  • pisanie po plecach dziecka liter i cyfr – odgadywanie, napisanie ich przez dziecko na kartce.

Zapraszamy dzieci od 2,5 do 6lat!
Nasza placówka będzie mieściła się na:
ul. Staromłyńskiej 1c w Wejherowie
 
Zapisy rekrutacyjne już ruszyły!
  • Nowoczesne przedszkole z nauczaniem j. angielskiego
  • Multimedialne sale zabaw
  • Zajęcia dodatkowo w ramach czesnych oraz odpłatne
  • Wyprawianie imprez urodzinowych dla dzieci
  • Wyżywienie

Zapraszamy do kontaktu!
--
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel lub
tel: +48 887 685 555
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2022 - Przedszkole "All about kids". Design by 1 Piksel