wejherowo opieka przedszkolna
Dlaczego Przedszkole All About Kids? 


Nasze przedszkole to innowacyjny projekt rozwijający umiejętności społeczne, inteligencję emocjonalną, zdolności artystyczne oraz lingwistyczne. To także ciepła i rodzinna atmosfera, dzięki której maluchy przychodzą tu z radością i odkrywają świat aktywnie, w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
Nasz porządek dnia jest ułożony w taki sposób, aby zaistniał efekt synergii pomiędzy zabawą, aktywnością na świeżym powietrzu (niezależnie od panującej aury) oraz zajęciami edukacyjnymi. Nasze sale są jasne, przestronne, w stonowanych kolorach, zaprojektowane tak, aby umożliwić dzieciom spokój i koncentrację w czasie zajęć.
W All About Kids Państwa dzieci znajdą także atrakcyjne sprzęt dydaktyczny np. magiczny dywan. Zapraszamy do rekrutacji! Zapisz swoje dziecko już dzisiaj. Nasze przedszkole przyjmuje dzieci już teraz, nie muszą Państwo czekać na nowy rok szkolny ?

Zapraszamy do rekrutacji! W All About Kids czeka dzieci wielka przygoda i zabawa!

Zapraszamy dzieci od 2,5 do 6lat!
Nasza placówka będzie mieściła się na:
ul. Staromłyńskiej 1c w Wejherowie
 
Zapisy rekrutacyjne już ruszyły!
 
  • Nowoczesne przedszkole z nauczaniem j. angielskiego
  • Multimedialne sale zabaw
  • Zajęcia dodatkowo w ramach czesnych oraz odpłatne
  • Wyprawianie imprez urodzinowych dla dzieci
  • Wyżywienie

Zapraszamy do kontaktu!
--
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel lub
tel: +48 887 685 555
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2022 - Przedszkole "All about kids". Design by 1 Piksel