O nas

Niepubliczne przedszkole przyjazne dzieciom– nasza oferta

„Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie.”

~Janusz Korczak

 

Myśl Janusza Korczaka przyświecała nam od pierwszych chwil tworzenia naszego niepublicznego przedszkola. Dlatego „All about Kids”  to miejsce wyjątkowe, różniące się od innych placówek. Do nas dzieci przychodzą z uśmiechem.

Wiemy, że powierzacie nam Państwo swój największy skarb. Zadbamy o niego najlepiej jak to możliwe.

Zapewniamy dzieciom wszystko, co jest niezbędne do ich prawidłowego rozwoju. W bezpiecznym otoczeniu, pełnym miłości, ciepła i zrozumienia, dzieci mogą bawić się, uczyć i odkrywać świat. Specjalnie dobrany program zajęć dodatkowych pomaga zadbać o ich rozwój intelektualny, społeczny, artystyczny i fizyczny. Dzięki nauce w formie zabawy i gier dzieciaki szybko zdobywają nowe kompetencje i umiejętności, przyjemnie spędzając czas w gronie rówieśników.

Zapraszamy dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 17:00.

 

Cele naszego przedszkola:

  • zapewnienie dzieciom optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju, zgodnych z ich potrzebami i wiekiem – program nauki dobieramy indywidualnie do każdego dziecka. Każdy przedszkolak rozwija się i uczy we własnym tempie – mamy tego pełną świadomość,
  • rozwijanie indywidualnych zainteresowań i zdolności wychowanków – nasz program zajęć jest tak bogaty, że na pewno jazdę dziecko znajdzie coś dla siebie. Wspieramy dzieci w realizacji ich pasji i rozwijaniu zainteresowań,
  • nauka języka angielskiego w formie zabawy – dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę. Dlatego dostosowujemy formę zajęć do ich predyspozycji,
  • kształtowanie poczucia przynależności do małej i wielkiej ojczyzny oraz tożsamości narodowej oraz regionalnej
  • rozwijanie zainteresowania lokalną kulturą i sztuką (m.in. przez organizację dni kultury kaszubskiej)
  • rozbudzanie ciekawości świata dzięki spotkaniom z interesującymi ludźmi
  • uwrażliwienie na sztukę (m.in. wyjścia do teatru, kina, zajęcia artystyczne)
  • zapewnienie możliwości wyrażenie siebie przez taniec, sztukę, muzykę i śpiew (zajęcia teatralne, plastyczne i muzyczne) – nasze przedszkole artystyczne to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać się wszechstronnie,
  • dbanie o harmonijny rozwój fizyczny i intelektualny
  • uczenie szacunku dla innych, troski o środowisko i zdrowych nawyków


W naszym niepublicznym przedszkolu w Wejherowie w ramach programu edukacyjnego aktywnie korzystamy z najnowszych metod nauczania.
Stwarzamy w przedszkolu kameralne warunki, indywidualnie podchodzimy do każdego dziecka i stale współpracujemy z rodzicami. Zatrudniamy tylko osoby, które kochają dzieci, mają własne pasje i potrafią się nimi dzielić.

Wszystkie zajęcia prowadzone są metodami aktywizującymi. Największą zaletą metod aktywizujących jest to, że zamieniają naukę w zabawę i przyjemność, a zdobycie wiedzy czy nowej umiejętności jest zwycięstwem pobudzającym do dalszego działania. Nasz profil jest doskonale dopasowany do potrzeb dzieci, chcemy poprzez rozwój zdolności językowych i artystycznych we wczesnym etapie edukacji ułatwić im start w dorosłe życie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Praca z dziećmi to nie tylko nasze codzienne zajęcie, ale także pasja. Każdy uczęszczający do naszego niepublicznego przedszkola maluch jest traktowany wyjątkowo, a zarazem uczony pracy w grupie. Poza zajęciami edukacyjnymi i zabawą oferujemy także możliwość wynajęcia sali na urodziny dziecka. Dbamy przy tym o przyjemną atmosferę i moc wrażeń, które maluchy zapamiętają na długo. Zapraszamy wszystkich rodziców do zapisywania dzieci do naszego przedszkola. 

Image

Nowoczesne przedszkole w Wejherowie - sprawdź naszą galerie

Image

NOWOCZESNE PRZEDSZKOLE Z NAUCZANIEM JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Image

ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA ZAJĘCIA DODATKOWE

Image

SPRAWDŹ CZESNE CAŁODNIOWE, 5-GODZINNE, WYŻYWIENIE

Image

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE URODZINY TEMATYCZNE DLA DZIECI

© 2022 - Przedszkole "All about kids". Design by 1 Piksel